“Më kanë përdhunuar”: Aktorja rrëfen momentin (Foto)

Evan Rachel Wood ka zbuluar se ajo ka qenë sulmuar seksualisht dy herë.

Periskopi.com Showbiz

Aktorja 29 vjecare thotë se ajo ishte përdhunuar një herë nga një partner dhe njëherë tjetër nga një pronar bari.

Në një email për revistën Rolling Stone një ditë pas zgjedhjeve presidenciale në SHBA, ajo shkroi:

“Më kanë përdhunuar. Një herë partneri në kohën që ne ishim bashkë. Dhe në një rast të vecantë, pronari i një bari… Unë nuk besoj se ne jetojmë në një kohë kur njerëzit mund të qëndrojnë të heshtur gjatë.”

3acf550e00000578-0-image-a-71_1480342712184 3ad2f35000000578-0-image-m-69_1480342558233 3ad2f37e00000578-0-image-m-74_1480342731705