Kaçanik: Aksident i rëndë në mes të trenit dhe betonierës

Në Runjevë të Kaçanikut ka ndodhur një aksident trafiku, ku treni ka goditur një betonierë – mikser të betonit.

Periskopi.com Lajme

Aksidenti, sipas dëshmitarëve, ka ndodhur rreth orëve të para të mbrëmjes këtë të premte.

Një shikues/lexues i Klan Kosovës i ka dërguar disa foto në redaksi ku shihet vendndodhja e aksidentit.

Nuk është raportuar për persona të lënduar në këtë aksident.