Juventus nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë (Video)

Juventusi ka thelluar epërsinë ndaj Atalantas në 3-1.

Periskopi.com Sporti

Goli i tretë nga Zonja e Vjetër erdhi nga Miralem Pjanic në minutën e 75-të nga pika e bardhë.

Dy golat tjerë për Juven i shënuan Paulo Dybala dhe Mario Mandzukic.