Julia Roberts shet vilën për 13 milionë dollarë (Foto)

Aktorja fituese e çmimit Oscar ka fituar tre milionë dollarë në saje të shitjes së vilës në Hawai.

Periskopi.com Showbiz

Julia Robert e ka shitur pronën për 13.06 milionë dollarë, të cilën e kishte blerë pesë vjet më parë për 10.7 milionë.

E quajtur ‘Rezidenca Faye’, prona gjendet pranë plazhit dhe është ndërtuar në vitin 1917.

Prona përfshin edhe një shtëpi për mysafirë dhe ka shtatë dhoma gjumi dhe 4 banjo. /Telegrafi/

julia-7 julia-6 julia-5 julia-4 julia-2 julia-1