Ju kujtohet “Mariza”, ja si duket ajo sot

Periskopi.com Showbiz

Seriali “Rebelët” në periudhën kur është transmetuar ka qenë një ndër serialet më të shikuara

Audienca e serialit “Rebelët” përfshiu moshat adoleshente, pasi që edhe personazhet ishin të tillë. Këta personazhe kanë mbetur ende në mendje të shikuesve.

Camila Bordonaba apo siç njihet me rolin e saj si “Mariza” ishte personazhi më i pëlqyer dhe i dashur nga publiku.

Por si duket tani Camila në moshën 33 vjeçare shikoni fotografitë më poshtë.

 

Shpërndaje në: