Ja si i ngriu pemët i ftohti i sotëm (VIDEO)

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës kishte paralajmëruar se në fillim të kësaj jave do të ketë ulje të temperaturave dhe riga të dobëta shiu.

Periskopi.com Lajme

Por mëngjesi i kësaj të marte disa rajone të vendit i ka zbardhur me borë. Madje edhe temperaturat kanë qenë shumë të ulëta, njofton Klan Kosova.

Në videon e mposhte mund të shihni se si akulli i ka mbuluar edhe pemët.

Video është bërë në kryeqytet.