Ja si duken lokalet rreth stadiumit të Prishtinës (Video)

Periskopi.com Sporti

Janë duke vazhduar punimet intenzive në stadiumin e Prishtinës i cili sipas të gjitha gjasave, nëse gjithçka shkon sipas planit, do të jetë i gatshëm në muajin maj.

Stadiumi tani ka marrë formë kompletësisht më ndryshe pas punëve që janë bërë.

Përveç fushës dhe ulëseve që janë finalizuar, puna e vrazhdë duket që është kryer edhe në lokalet rreth stadiumit.

Për më shumë shikoni pamjet në videon më poshtë: