Ish-futbollisti i gjigandit madrilen viktimë e rrëzimit të avionit

Ish-futbollisti i Atletico Madridit, Cleber Santana është në mesin e viktimave të aeroplanit të rrëzuar në Kolumbi.

Periskopi.com Sporti

Brenda aeroplanit në fjalë gjendeshin mbi 80 persona, ku 76 prej tyre vdiqën, ndërsa të tjerët u dëmtuan dhe u dërguan në spital.

Santana ka qenë pjesë e Atleticos nga viti 2007 deri më 2010. /Periskopi.com

santana