Irina Shayk, Joan Smalls dhe Stella Maxwell topless për Replay (Foto)

Ato janë tre nga bukuroshet që do të parakalojnë në pasarelën e Victoria’s Secret këtë vit.

Periskopi.com Showbiz

Irina Shayk ka vërtetuar pse është zgjedhur të pozojë krahë Joan Smalls dhe Stela Maxwell.

Modelja ruse së bashku me dy yjet e tjera janë shfaqur topless në fushatën e re “Touch” të xhinseve Replay.

3ad2eb0500000578-3978102-image-a-28_1480340190987 3ad2e4b900000578-3978102-stunning_irina_s_enviably_petite_waist_and_impressively_toned_st-a-48_1480340622919 3ad2e89b00000578-3978102-sexy_irina_and_irish_beauty_stella_then_rested_their_hands_sauci-a-49_1480340626235 3ad2e89b00000578-3978102-shredded_joan_showed_off_her_stunning_smooth_skin_as_well_as_her-a-50_1480340632838 3ad2e5d500000578-3978102-image-a-53_1480340669012 3ad2e5d500000578-3978102-image-m-55_1480340711179 3acc8e2b00000578-0-ready_and_raring_to_go_posing_fiercely_beside_kendall_jenner_bel-m-101_1480330330420