Irina Shayk ekspozon gjoksin bombastik (Foto)

Irina Shayk është një nga modelet veterane dhe më të bukura në botë për momentin.

Periskopi.com Showbiz

Bukuroshja ruse u fotografua në prapaskenë teksa po përgatitej për shfaqjen vjetore të modës të Victoria’s Secret .

Me një veshje të hapur, modelja 30 vjecare ekspozoi gjoksin e saj bombastik. Fotot flasin vetë…

3ae3208e00000578-3986658-image-a-54_1480522363736 3ae3207000000578-3986658-image-a-52_1480522324489 3ae37ee000000578-3986658-image-a-50_1480522299203 3ae3206b00000578-3986658-image-a-49_1480522280152  3ae3667700000578-3986658-image-a-40_1480521232080 3ae3802100000578-0-image-a-27_1480520339906+