Helmohet me detergjent rrobash adoleshentja nga Durrësi

Një 19-vjeçar nga fshatin Shënvlash në Durrës është vetë helmuar me detergjent rrobash dhe ndodhet në spital për ndihmë mjekësore

Periskopi.com Uncategorized

Policia e Durrësit ka njoftuar se adoleshentja me iniciale B.Ndreca konsumoi detergjentin në banesë ditën e djeshme për arsye që ende nuk janë zbardhur.

Ajo u gjet nga familjarët dhe u dërgua menjëherë në spital, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.