‘Harron’ që është e zhveshur, ja si del në ballkon modelja e njohur (Foto+16)

Duket se ka harruar se po del në ballkon.

Periskopi.com +18

Modelja me famë botërore Heidi Klum ka shokuar kur ka dal pa reçipeta në ballkonin gjatë udhëtimit të saj dimëror në Miami, shkruan lajmi.net

Ajo në këtë udhëtim është me të dashurin e saj Vito Schnabel dhe arsyeja se përse ajo ka dalur nudo është për ta parë Viton teksa po zhytej në det.

1483985868_foto2

1483985853_foto1

1483985879_foto4