Harrojeni Hazardin, gjigandët anglezë në luftë për yllin e La Ligas

Yannick Carrasco është dëshira e klubeve të mëdha angleze.

Periskopi.com Sporti

Ylli i Atletico Madridit është në shënjestër të Manchester United, Arsenal, Chelsea dhe Manchester City, shkruan e përditshmja spanjolle AS.

Belgu ka treguar paraqitje të jashtëzakonshme me klubin madrilen dhe kjo ka zgjuar interesimin e shumë klubeve të njohura.

Gara për transferimin e tij pritet të jetë tejet e ashpër. /Periskopi.com

carrasco