Gruaja e Ermalit nuk i ndal pushimet, ja me kë shihet tani (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Sezona e verës nënkupton një periudhë shumë të ngjeshur për artistët shqiptarë të cilët përgjatë Korrikut e Gushtit nuk kanë kohë as për veten.

Sidoqoftë, kjo në raste nuk po nënkupton që edhe familja të privohet nga pushimi dhe relaksi.

Formulën e duhur duket ta ketë gjetur Ariana, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Ajo ka lënë gjithçka anash për disa ditë pushimesh vetëm me shoqet e saj.

Në këtë grup hyn prezantuesja Vlera Fetahu dhe bashkëshortja e reperit Lumi B, Miranda e cila gjithashtu po shijon bukuritë e Budvës me shoqet e saj.

Duket se dostat e estradës, relacionin e shkëlqyer të tyre e kanë transmetuar edhe tek bashkëshortet që tashmë kanë nisur t’i bëjnë bashkë edhe pushimet.

 

Shpërndaje në: