Grimeri i Kim Kardashian kapet “mat” në Prishtinë me këngëtaren shqiptare (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Grimeri i Kylie Jenner Ariel Tejada po vazhdon qëndrimin në Kosovë.

Ai sot është kapur ‘mat’ në një kafiteri, i shoqëruar nga një këngëtare kosovare.

Fjala është për Beatrix Ramosaj e cila po e shëtitë Arielin nëpër Prishtinë.

Kujtojmë që Ariel njihet për shoqërinë me familjet Ramosaj dhe Hadërgjonaj, madje është folur edhe për një lidhje me një nga vajzat.