Grabitësi më pafat, ‘i fluturojnë’ paratë e vjedhura

Periskopi.com Fun

Ky padyshim që mund të quhet grabitësi më i pafat.

Një hajdut që sapo kishte vjedhur një agjensi udhëtimi i i merr era paratë.

Ai i kishte mbushur pantallonat e tij me para, por  në pak sekonda u shpërndanë në rrugë dhe ‘fluturuan’ nga era e madhe. I shoqëruar edhe nga një grabitës tjetër përpiqet në mënyrë të dëshpëruar për ti kapur por e gjitha është e kotë.

Dy hajdutët morën paratë duke kërcënuar stafin e një agjensie udhëtimi në Droylsden të Mançesterit. Por ndërsa përpiqeshin të iknin me vrap humbën të gjitha paratë që morën.

Shpërndaje në: