Gagliardini: Dua të fitojë trofe me Inter (Foto)

Transferi më i ri i Interit, Roberto Gagliardini, ka folur për herë të parë si futbollistë i zikaltërve.

Periskopi.com Sporti

Ish-ylli i Atalantas është shprehur i lumtur që tashmë është pjesë e Inter dhe mezi pret të ndihmojë bashkëlojtarët e tij.

“Jam i lumtur që jam pjesë e Interit, është një ëndërr që u realizua”, ka thënë Gagliardini.

293573-800
Javier Zanetti dhe Roberto Gagliardini

 

“Mezi po pres të punoj me Piolin, të ndihmoj shokët dhe natyrisht të veshë këtë fanellë në San Siro para tifozëve të Interit”.

“Shpresoj të jap kontributin tim për qëllimet ekipore pasi ky klub e meriton”, ka shtuar transferimi më i ri i Interit. /Periskopi/