Frankie Essex nuk di të ndalet (Foto)

Ajo arriti të humbiste rreth 13 kg brenda shtatë muajve falë dietës dhe regjimit të ri të fitnessit.

Periskopi.com Showbiz

Frankie Essex nuk ndalet së treguari rezultatet e transformimit të saj të jashtëzakonshëm.

Këtë të martë, ylli 28 vjeçar i reality show ka shfaqur trupin e saj në formë e veshur me një kostum banje në Abu Dhabi.

3ae22e2800000578-0-image-a-163_1480512633376   3ae22e6600000578-3986188-water_good_sight_having_enjoyed_a_dip_in_the_pool_frankie_wore_h-a-202_1480513486883 3ae22da200000578-0-image-a-169_1480512824858 3ae22ddd00000578-3986188-image-a-203_1480513502652 3ae22f3400000578-3986188-image-a-206_1480513670035 3ae22e1b00000578-3986188-image-a-213_1480513789111