Frankie Esexx pas humbjes drastike në peshë (Foto)

Falë punës dhe përkushtimit të saj, ajo humbi brenda shtatë muajve 12 kg.

Periskopi.com Showbiz

Frankie Essex, 28 vjeç, është fotografuar këtë të dielëë në plazhin e Abu Dhani në formë perfekte.

Ylli i TOWIE, e cila sapo ka lançuar DVD e saj të parë të fitnessit, dukej mahnitëse e veshur me një fustan që i nxirrte në pah këmbët e tonifikuara dhe dekoltenë bombastike.

3ad1176900000578-3978264-image-a-14_1480333925409 3ad1179100000578-3978264-image-a-13_1480333843107

3ad1175f00000578-3978264-image-a-21_1480334961607 3ad117aa00000578-3978264-image-m-20_1480334954712 3ad117a500000578-3978264-image-a-31_1480335193191 3ad1177100000578-3978264-image-m-33_1480335280196 3ad1173600000578-3978264-image-a-56_1480335889923-1