Foto intime të papara ndonjëherë të femrave më të bukura në botë (Foto)

Fotografi Italiano-amerikan, Sante D’Orazio, ka zbuluar për të gjithë foto intime të papara ndonjëherë të femrave më të bukura në botë.

Periskopi.com Showbiz

Fotot e realizuara me një aparat Polaroid janë publikuar në librin e tij të ri.

Pjesë e kolazhit janë Kate Moss,Angelina Jolie dhe Cindy Crawford.

3aafe96d00000578-0-image-a-23_1479910266199 3aafe94700000578-0-image-a-21_1479910259957 3aafe98c00000578-3964776-image-m-39_1479911874564 3aafe97c00000578-3964776-image-a-40_1479911882489 3aafe95c00000578-0-image-a-30_1479910286089 3aafe95000000578-0-image-a-32_1479910292020