Formacionet zyrtare: Sevilla-Juventus, Sevilla me befasi

Sevilla dhe Juventus do të takohen sonte në kuadër të grupit H të Ligës së Kampionëve.

Periskopi.com Uncategorized

Skuadra e Juventusit do të jetë me mungesa të rëndësishme për këtë takim, pasi që Higuain dhe Benatia janë të lënduar.

Sevilla është e kompletuar dhe pritet që kjo ndeshje të jetë një nga më të mirat në naten e sotëme.

Takimi i parë ndërmjet këtyre skuadrave përfundoi me rezultat të pastër 0-0.

Këto janë formacionet zyrtare:

Sevilla: Sergio Rico; Mercado, Rami, Pareja; Mariano, N’Zonzi, Iborra, Escudero; Vázquez, Vietto, Vitolo.

Juventus:

juve

/Periskopi.com/