Formacionet zyrtare: Republika e Irlandës U-21 – Kosova U-21

Republika e Irlandës U-21 dhe Kosova U-21 kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre që do të fillojë nga ora 14:00.

Periskopi.com Sporti

Shpërndaje në: