Formacionet zyrtare: Real Madrid-Leonesa

Më pak se një orë na ndajnë nga takimi në Kupën e Mbretit mes Real Madridit dhe Leonesas.

Periskopi.com Sporti

Ndeshje a parë mes këtyre ekipeve kishte përfunduar me rezultat 7-1 për Los Blancos, ndërsa më poshtë keni formacionet zyrtare.

Formacioni i Real Madridit: Casilla, Carvajal, Pepe, Nacho, Tejero; Casemiro, Odegaard, James; Isco, Mariano, Asensio.

Formacioni i Leonesa: Në pritje…