Formacionet zyrtare: Manchester United-West Ham

Përballja mes Manchester Unitedit dhe West Hamit u rikthye shpejt, por këtë herë në kuadër ELF Cup.

Periskopi.com Sporti

Jose Mourinho është i interesuar të triumfon në këtë herë dhe Djajtë e Kuq janë favorit, më poshtë keni formacionet zyrtare.

Man Utd: De Gea; Valencia, Rojo, Jones, Shaw; Carrick, Herrera; Mkhitaryan, Rooney, Martial; Ibrahimovic.

West Ham:

a