Formacionet zyrtare: Hercules-Barcelona

Pak minuta na ndajnë nga fillimi mes ndeshjes Hercules dhe Barcelonës në Kupën e Mbretit.

Periskopi.com Sporti

Shumica e lojtarëve të rëndësishëm të Barcës janë lënë në pushim nga trajneri Luis Enrique, ndërsa më poshtë keni formacionin.

Formacioni i Hercules: Në pritje…

Formacioni i Barcelonës: Cillessen; Vidal, Umtiti, Borja Lopez, Digne; Alena, Rafinha, Carbonell; Turan, D. Suarez, Alcacer.