A është ky fustani më ‘lakuriq’ i Khloe Kardashianit?

Khloe Kardashian i ka dërguar fustanet lakuriqe në një nivel tjetër kur të hënën i kishte befasuar të gjithë me veshjen e saj në Angel Ball, Nju Jork.

Periskopi.com Showbiz

Ky fustan ia shpaloste asaj të gjitha linjat e trupit dhe përmbante kristale, mëngë etj. – transmeton Telegrafi.

Fustani super seksi është dizajnuar nga Yousef al Jasmi, ndërsa Khloe e ka kombinuar fustanin me këpucë argjendi dhe vathë delikat diamanti.

As vet Khloe nuk është ngopur nga ky krijim fantastik i dizajneri dhe kjo mund të dëshmohet me numrin e postimeve që ajo i ka bërë në Instagram.

screenshot_1