Është Fjolla Morina apo Kim Kardashian? Fotot e fundit që ka postuar Fjolla do iu bënë të dyshoni (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Fjolla Morina padyshim është një ndër ato femra që ta “thyn apo ja thyn”, si është ai muhabeti, nejse së fundmi ajo ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet jashtëzakonisht shumë seksi.

Gjoksi dhe linjat e saj të lënë të mendosh se Fjolla ngjan shumë me Kim Kardashian.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

ac09829a-1f3f-41c2-9bc6-8d8c1ca64e07.jpg