Era Istrefi i lë të gjithë me gojë hapur. Ja çfarë iu bëri flokëve (Foto)

Këngëtarja Era Istrefi është një nga femrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar jo vetëm përsa i përket karrierës muzikore por edhe pamjes së saj.

Periskopi.com Uncategorized

Në fakt ka qenë pikërisht pamja ndryshe dhe shumë ‘tip’ që ajo ka, çka e ka bërë të dallojë prej të tjerëve që prej fillimit.

Mirëpo teksa e kemi parë Erën me flokë rozë, të kuqe dhë së fundi bjonde, mesa duket ka ardhur edhe koha e ngjyrës gri me nuancë të errët ndaj të zezës.

screenshot_2 screenshot_3

 

Ylli i “Bon Bon” ka shpërndarë dy fotografi në Instagram me look-un e ri për t’ja prezantuar të gjithë ndjekësve të saj të shumtë. “Gri. Si ngjyra e zemrës time…” – ka shkruar Era duke na lënë të kuptojmë dhe një cilësi të karakterit të saj, çka do të thotë se ajo është një person i ftohtë në përgjithësi.

Ne na pëlqen shumë ndryshimi i ri i këngëtares…/Blitz.al/