Enca nuk përmbahet më, publikon foto me hashash (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Enca Haxhia është këngëtarja shqiptare që gjithmonë di si të tërheqë vëmendje për publikun dhe të jetë protagoniste në mediat rozë.

Aktualisht këngëtarja ndodhet në Amsterdamit, qytetin ku konsumimi i hashashit është i lejuar.

Sigurisht që ajo nuk ka humbur kohë, ndërkohë që në rrjete sociale ka publikuar një llullë e cila përdoret për të pirë hashash. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Me shokun tim të ri.’’ Nuk e dimë nëse këngëtarja e ka publikuar këtë foto thjesht për të provokuar fansat apo vërtetë e ka provuar hashashin?