Enca një natë krishtlindjesh romantike (Foto)

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia pas mbrëmjeve muzikore në Mynih të Gjermanisë ku edhe pati mbështetje të madhe nga publiku atje, siç duket e kishte të pamundur të kthehet me kohë në vendlindje.

Periskopi.com Showbiz

Në rrjetin social Instagram ajo ka publikuar një fotografi që sjell ngrohtësinë e krishtlindjeve, njofton KosovaPress.

Në këtë fotografi mund të shihni dorën e Encës dhe një mashkulli teksa ngrenë dolli dhe shijojnë atmosferën e krijuar afër krishtlindjeve. Ajo kësaj fotografie i ka shtuar përshkrimin, “Jam bllokuar në Mynih si pasojë e anulimit të fluturimit dhe nuk mund të isha më e lumtur”.

enca-nje-nate-krishtlindjesh-romantike-1