Emily shfaqet në të brendshme transparente (Foto)

Modelja e njohur amerikane, Emily Didonato sërish është shfaqur provokative.

Periskopi.com Showbiz

Një nga brunet më seksi në botë u shfaq në një fustan të kuq të hapur nga beli në pjesën e poshtme, ku shfaqet me të brendshme të cilat janë transparente.

Edhe sutjenat e bukuroshes janë transparente çka bën që t’i shihen pjesë nga intimet e saj në pjesën lart.

Emily vepron në New York dhe është nga modelet më të kërkuara aktualisht. /Telegrafi/

untitled