Elvana Gjata shfaqet super-seksi teksa pozon afër Ermal Mamaqit (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Elvana Gjata ditë më parë lansoi albumin e saj më të ri.

Këngëtarja në fjalë anash nuk lë as paraqitjet e saj në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo ka pozuar përkrahë Ermal Mamaqit, dhe padyshim duket shumë seksi.

Ndonëse dukshëm vërehet se ka rënë kaq shumë në peshë, ajo duket joshëse.