Eli Fara nuk e ka në plan të plaket (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e cila i mbijeton tregut edhe në ditët e sotme ku çdo ditë sa vijnë e shtohen këngëtare të reja, shkruan Kosovarja.

Eli Fara një femër që të ka mahnit çdo herë me bukurin dhe elegancën e saj, ajo edhe sot edhe pse në moshë 50 vjeçare, pamja e saj të lë pa fjalë.

15035549_187350425059512_7646058203775500288_n