Eksperimenti social në Gjakovë, si reagojnë qytetarët pasi “gjuhen” dinamitët (Video)

Grupi i njohur për eksperimente sociale, "GJ07 PRANK" e ka realizuar ekspertimentin e radhës në Gjakovë.

Periskopi.com Lajme

Grupi i njohur për eksperimente sociale, “GJ07 PRANK” e ka realizuar ekspertimentin e radhës në Gjakovë.

Aktorët e grupit “GJ07 PRANK” janë veshur si persona të thjeshtë dhe papritmas i sulmojnë qytetarët me dinamita fallso, ku dhe shihen reagimet e tyre duke u vetmbrojtur dhe disa duke u munduar per te ikur.

Video nuk ka për qëllim ofendim ose ndonjë gjë tjeter negative, mirpo kemi dashur që ti bëjm njerzit për të qeshur për mes këti video xhirimit, gjithashtu keto skena jan bëre publike me lejen e “viktimave”./Indeksonline/