Ekipi i javës në Premierligë (Foto)

“Goal.com” ka publikuar ekipin e javës në Premierligë

Periskopi.com Lajme

 

Në ekipin e javës në Premierligë të publikuar nga “Goal.com”, Liverpooli, Swansea dhe West Ham United përfaqësohen me nga dy lojtarë, derisa Manchester United, Arsenal e Manchester City me nga një lojtar, shkruan Gazeta Express.