E tmerrshme: Përdhunon të dashurën derisa ajo kishte dhimbjet e lindjes

Një person ka përdhunuar partneren e tij derisa ajo po përjetonte dhimbjet e lindjes.

Periskopi.com Lajme

 

Daily Mail shkruan se ai kishte filluar ta përdhunonte të dashurën, derisa ajo po i tregonte se ka dhimbjet e lindjes.

Ai ka vazhduar të kryejë marrëdhënie seksuale me të derisa ajo po qante nga dhimbjet, është thënë në gjykatën në Hull Croën.

Pas këtij incidenti të tmerrshëm, i akuzuari thuhet se ka ‘aktruar sikur nuk po ndodhë asgjë dhe i ka thënë të dashurës së tij se mund ta dërgojë deri në toalet’.

Pak orë më vonë, gruaja ka sjellur në jetë një foshnjë të gjinisë mashkull në spital.

Mediat e huaja nuk kanë dhënë emrat e ciftit për shkaqe ligjore. Ata ishin në lidhje për shtatë vjet. /Periskopi/