E kemi parë nënën, por shiheni edhe gjyshen seksi të Kim Kardashian

Periskopi.com Showbiz

Familja e tyre është shndërruar në një emër të famshëm.

E Kim Kardashian ka treguar se dukja e saj ka të bëj edhe me gjenet, kështu duke pozuar me nënën dhe gjyshen e saj.

Kim Kardashian, Kris Jenner 62 vjeçare dhe Mary Jo 83 vjeçare kanë publikuar disa fotografi bashkë, mëngjesin e së martës në Instagram.

Ajo çka është e re ne këto foto janë flokët e këtyre grave, ku secila shfaqet bionde.

Kimin së fundmi e kemi parë me ngjyra të ndryshme të flokëve, megjithatë në të bardha duket fantastike.

Hiq më keq nuk duken as Kris dhe Mary Jo.