Dybala ka një mesazh për Real Madridin dhe Barcelonën

Super-talenti i Juventusit, Paulo Dybala ka një mesazh për dy gjigandët e futbollit spanjoll, Real Madrid dhe Barcelona.

Periskopi.com Sporti

Argjentinasi thotë se agjenti i tij do të merret gjatë këtyre ditëve me rinovimin e kontratës me bardhezinjtë.

Kështu, shpresat e Real Madridit dhe Barcelonës për transferimin e ish-yllit të Palermos tashmë sipas të gjitha gjasave do të shuhen. /Periskopi.com