Dy kartona të kuq në ndeshjen e Champions League, shikoni rrahjen (Video)

Periskopi.com Sporti

Në ndeshjen Porto- Monaco që o zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve, ka ndodhur një rrahje e lehtë. 

Lojtari i Portos, Felipe ka fauluar lojtarin e Monakos, Ghezzal, meqë rast janë zënë, dhe për të dy ndeshja ka përfunduar më herët, pasiqë arbitri i ndeshkoi të dy me karton të kuq.

Shikoni videon më poshtë për më shumë: