Djali i trajnerit i shpëtoi vdekjes, nuk do ta besoni pse nuk udhëtoi me skuadrën

Matheus Saroli, djali i trajnerit të Chapecoenses, ka treguar se pse nuk ka flutuar me ekipin.

Periskopi.com Sporti

“Unë nuk kam udhëtuar sepse e kam harruar pasaportën në shtëpi. Për këtë arsye jam gjallë”, tha Matheus.

“Unë, nëna ime dhe vëllai im jemi mirë. Falënderoj të gjithë ata që kanë dërguar mesazhe”, shtoi ai. /Periskopi.com