Ditët plot dashuri pas martesës…Besi dhe Xhensila në darkë romantike…(Foto)

Periskopi.com Showbiz

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo gjithashtu cilësohet edhe si ndër këngëtaret më të bukura.

Pak ditë më parë ajo i dha fund beqarisë duke u martuar me humoristin e njohur shqiptar, Bes Kallakun.

xhensila

Pamja e saj në dasëm mahniti të gjithë, ishte një princesh e vërtetë.

Tashmë pas dasmës, Xhensila po relaksohet, dhe këtë e tregon përmes postimeve të saj në Instagram.

Ndërsa ata sonte po kalojnë kohën së bashku në një darkë romantike, e këtë e ka treguar Xhensila përmes postimit të saj…/ORAinfo/

21729218_1072748212860959_1304785978_n

21744640_1072748209527626_122042365_n

1