Digjet një veturë në Gjakovë

Një veturë është përfshirë nga zjarri në rrethana të panjohura në Gjakovë.

Periskopi.com Lajme

Vetura është djegur brenda në garazh. Njësitë përkatëse policore dhe zjarrfikësit kanë dalur dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Njësit policore janë duke hetuar rastin.