DiCarprio me të dashurën, momente të bukura për Ditën e Falënderimeve (Foto)

Periskopi.com Showbiz
Leonardo DiCaprio dhe e dashura e saj Nina Adgal po i kalojnë “Thanksgiving Day” në Charleston të South Carolina.
Disa fansa të aktorit kanë postuar disa foto me të në rrjetet sociale , ku DiCaprio shihet me një bluzë të bardhë, pantallona të zi, syze të zeza dhe një kapelë e kaltër, shkruan “People”.
DiCaprio dhe Adgal janë parë edhe disa ditë më parë në Charleston, transmeton KosovaPress.
Çifti janë lidhur bashkë në korrik të këtij viti.
caprio