Çka i ndodhi ish-doktoreshës së Chelseat në muajin e mjaltit?

Eva Carneiro u ballafaqua me frikë të madhe gjatë muajit të mjaltit.

Periskopi.com Sporti

Ish doktoresha e Chelseas, Eva Carneiro u kërcënua me vdekje gjatë muajit të mjaltit.

Ajo ishte cak i kërcënimeve pas largimit të diskutueshëm nga klubi i Premierligës.

“Ata ishin qyqarë të paftyrë që më kërcënonin edhe me vdekje”, deklaroi ajo për “The Sun”, përcjell “Lajmi.net”.

Ajo ishte quajtur “naive” nga Jose Mourinho në gusht të vitit 2015 për mënyrën e trajtimit të mesfushorit Eden Hazard.

Ajo pranoi një marrëveshje gjyqësore nga Chelsea në qershor. Por, akuzat dhe sulmet nuk u ndalën as pas largimit nga Stamford Bridge.