Me cilat fytyra publike po shoqërohet Dafina? (Video)

Këngëtarja Dafina Zeqiri është vazhdimisht në qendër të vëmendjes për projektet muzikore e poashtu edhe për jetën e saj personale.

Periskopi.com Showbiz

Së fundmi Dafina ka publikuar një video përmes së cilës ka treguar se është në shoqërinë e moderatorit dhe komedianit Ermal Mamaqi, modeles Xhesika Berberi si dhe misit Adrola Dushi.

“@ermalmamaqiofficial In Town! Dopest Tv guy from Albania & My Besutiful Friends @[email protected] 🙏🏽 Love Vibes”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e video-s së publikuar.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Dafina është “Edhe njo”.