Cila nga aktoret kosovare duket më seksi nudo, Teuta apo Diellza? (Foto +18)

Dy aktoret kosovare Diellza Kolgeci dhe Teuta Krasniqi janë thuajse të vetmet aktore të cilat morën guximin që të paraqiten nudo në njërën nga skenat që kanë luajtur në film.

Periskopi.com +18

Që të dyja u komentuan shumë për zhveshjen e tyre por edhe u përfolën shumë në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.

Ato në këto pamje duken shumë seksi dhe paraqitja e tyre në këtë mënyrë është thjeshtë GUXIM!

Shikoni pamjet më poshtë:

loqka-848x478 diellza1 diellza teuta