Çifti i famshëm, prindër për herë të parë

Bradley Cooper do të bëhet baba! Aktori dhe e dashura e tij modele, Irina Shayk, po presin fëmijën e tyre të parë.

Periskopi.com Showbiz

Një burim tha për E!News se Shayk i ka kaluar tre muajt e parë të shtatzënisë dhe është shumë e lumtur që do të bëhet nënë.

6bfc855c1f4aacc7f235f29f095b3226

Modelja 30-vjeçare ka sfiluar në Victoria’s Secret Fashion Show, që është xhiruar sonte, dhe me të dyja veshjet e saj e ka pasur barkun të mbuluar. Tani nuk ka më arsye për ta fshehur. Urime çiftit!

28d14e889b8153fecaa6888e262d88a0-1 bc7c3125826c430cd45a7d5fc7fca2e7-1