Chrissy Teigen ekspozon gjoksin (Foto)

Bukuroshja, Chrissy Teigen ka mahnitur me pamjen e saj dhe thjeshtësinë e paraqitur.

Periskopi.com Showbiz

Ajo është fotografuar rrugës teksa shihet se ka ekspozuar gjoksin e saj, shkruan IndeksOnline.

Teigen jo rrallëherë di të jetë befasuese, ajo shquhet për bukurin që posedon dhe linjat seksi që mban.

3abb669100000578-3970014-image-m-30-1480038388846