Chelsea dhe Mancheter United në garë për yllin e Real Madridit

Chelsea besohet se do të futet në garë për mesfushorin kolumbian të Real Madridit, James Rodriguez.

Periskopi.com Sporti

Chelsea besohet se do të futet në garë për mesfushorin kolumbian të Real Madridit, James Rodriguez.

Ish anëtari i Portos, është duke pasur probleme me trajnerin e madrileneve dhe ka humbur vendin e titullarit në formacionin bazë.

james-rodriguez
James Rodriguez, Real Madrid

Chelsea do të hasë në konkurencën e rivalit Manchester United për shërbimet e tij, por si duket Antonio Conte e dëshiron më shumë dhe pritet t’i krijojë hapsirë duke larguar Fabregasin dhe brazilianin Oscar. /Periskopi/