Çfarë këshille i kishte dhënë Ronaldinho Messit vite më parë?

Legjenda e Barcelonës, Ronaldinho ka zbuluar një këshillë që i kishte dhënë Lionel Messit vite më parë, kur luanin së bashku te gjigandi katalunas.

Periskopi.com Sporti

Braziliani i kishte thënë argjentinasit që të luajë i lirë dhe i lumtur.

“Luaj me lumtur, luaj i lirë, thjesht luaj me topin”, i kishte thënë Ronaldinho pesë herë fituesit të ‘Topit të Artë’. /Periskopi.com